Atrakcje

Spędzając nad Soliną wakacje, urlopy, długie weekendy w naszych domkach Kama zapraszamy do odwiedzenia ciekawy miejsc, zlokalizowanych w bliskiej odległości od naszych obiektów noclegowych. W Bóbrce nad Soliną i domkach Kama w Polańczyku. Zarówno zimą jak i latem.

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe to jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych w Bieszczadach. Największa w Polsce turystyczna wypożyczalnia drezyn rowerowych.

Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła

Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła

Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła, to miejsce w Bieszczadach, gdzie możesz aktywnie uczestniczyć w warsztatach ginących zawodów. W pochodzącej z początku XX wieku szkole w Uhercach Mineralnych.

Statek Tramp

Statek TRAMP

Zapraszamy na rejsy widokowe Statkiem TRAMP – Solina Bieszczadzkie Morze. Rejsy po Jeziorze Solińskim Statkiem TRAMP będzie wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.

Zapora - Solina

Zapora w Solinie

Zapora w Solinie punkt w programie konieczny do odwiedzenia dla każdego z naszych gości. Atrakcja znajduje się bardzo bliskiej odległości od naszych Domków w Bóbrce


Regionalny serwis bieszczadzki – internetowy przewodnik w Bieszczady. Noclegi, agroturystyka, domki letniskowe i całoroczne i inne noclegi w Bieszczadach i nad Jeziorem Solina.