Regulamin

Szanowni Państwo, serdecznie witamy w Domkach letniskowych „Kama”.
Mamy nadzieje że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić państwu pełne zadowolenie i jednocześnie sprawną organizację.

 1. Dobę w domkach zaczynamy od godz. 14 a kończymy o godz. 10.
 2. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 3 dni od momentu rezerwacji. Resztę należności za zamówiony pobyt pobieramy w dniu przyjazdu. Nie wpłacenie zadatku w podanym terminie jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji.
 3. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy.
 4. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi.
 5. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczamy na bieżąco.
 6. Zabrania się palenia tytoniu w domkach.
 7. Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków.
 8. W domkach i na terenie ośrodka, może przebywać tyle osób, ile zostało zgłoszonych podczas rezerwacji. Odwiedziny znajomych i nocleg większej ilości osób niż ilość zadeklarowana podczas rezerwacji, tylko po uprzednim zgłoszeniu właścicielowi (w przypadku stwierdzenia, że w domkach przebywają osoby niezgłoszone właścicielowi obiektu, właściciel może skrócić pobyt wynajmujących bez zwrotu poniesionych kosztów, lub naliczyć dodatkowe opłaty)
 9. Nie odpowiadamy za pozostawione przedmioty wartościowe w domkach (prosimy zwracać uwagę na zamykanie okien oraz drzwi na klucz przy opuszczaniu domków).
 10. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00 Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innych wczasowiczów, oraz mieszkańców sąsiednich zabudowań.
 11. W przypadku zakłócania ciszy i porządku na ternie ośrodka, jego właściciele mają prawo zażądać natychmiastowego jego opuszczenia, bez zwrotu poniesionych kosztów za wynajem domków.
 12. Pobyt w domkach zwierząt domowych za zgodą właściciela (za zwierzęta odpowiedzialność ponoszą ich właściciele). Proszę ze sobą zabrać książkę szczepień.